1 N engineering | Duże hamulce, tarcze hamulcowe, zaciski hamulcowe

Duże HamulceOferta | Hamulcezaciski

Nasze zaciski wykonujemy z jednolitego bloku wysokowytrzymałościowego stopu aluminium z magnezem. Stop ten ma szerokie zastosowanie w przemyśle lotniczym oraz kosmicznym.

Sam zacisk stanowi dwuczęściowy zespół zapewniający odpowiednią sztywność oraz stabilizację temperaturową.

Tłoki zacisków wykonane z materiałów zapewniających maksymalną ewakuację i izolację ciepła powstałego na skutek tarcia.

Dla motorsportu i na ulicę

Zaciski zostały specjalnie zaprojektowane do użytku w motorsporcie oraz jako zastosowanie poprawiające skuteczność hamowania w porównaniu z rozwiązaniem standardowym.

UNIWERSALNOŚĆ ZASTOSOWANIA

Gama naszych zacisków współpracuje z tarczami hamulcowymi w zakresie średnic od 280-400mm oraz dysponuje czterema lub sześcioma różnymi tłokami.

Dzięki dedykowanym adapterom nasze zaciski mogą mieć zastosowanie w każdym samochodzie oraz pojeździe.

tarcze hamulcowe

Oferowane przez nas tarcze wykonane są z wysokowęglowego stopu żelaza zapewniającego odpowiednią wytrzymałość temperaturową jak i cierną.

Oferujemy rozwiązanie pływającej tarczy jak również rozwiązanie skręcane na sztywno.
W obu rozwiązaniach stosujemy system połączeń rotor-dzwon przy użyciu ulepszonych cieplnie nierdzewnych komponentów.

Zastosowane materiały

Dzwon tarcz wykonywany jest z jednolitego bloku wysoko wytrzymałego stopu aluminium z magnezem. Stop ten ma szerokie zastosowanie w przemyśle lotniczym oraz kosmicznym. Dzwony tarcz są finalnie zabezpieczone twardą anodą przedłużającą znacznie odporność na czynniki mechaniczne oraz atmosferyczne. Dzięki zastosowaniu dzwonu tarczy ze stopów lekkich znacząco obniżamy masę nieresorowaną w układzie jezdnym pojazdu.

Skutecznośc hamowania

Dzięki tarczom z przetestowanymi nacięciami poprawiamy skuteczność hamowania jak również ewakuację pyłu generowanego wskutek tarcia klocek-tarcza.

Oferujemy rotory tarcz w zakresie średnic 280-400mm oraz szerokości 30-38mm.
Akcesoria

Oferujemy akcesoria do naszych zestawów hamulcowych w skład których wchodzą systemy połączeń rotor tarczy a dzwon oraz adaptery umożliwiające montaż naszych zacisków pod konkretny samochód lub pojazd.

W naszej ofercie znajdziecie również dzwony dedykowane konkretnemu rozwiązaniu zapewniającemu odpowiednie wydystansowanie tarczy hamulcowej tak jak przewidział to producent seryjnym samochodzie.

Nasza oferta

Zapraszamy na nasz instagramowy profil

instagram.com/n_engineering_official